Pokud bychom měli vyjmenovat tři neznámější značky, které se zaměřují na sportovní módu, obuv a především tenisky, jistě byste si vzpomněli alespoň na jednu z těchto tří významných společností. Všechny mají velmi dlouhou historii a jsou neodmyslitelně spojené se sportem.

Adidas – legenda mezi sportovními značkami

Jednou z nejznámějších světových značek je nepochybně Adidas. Od svého založení Adolfem „Adi“ Dasslerem na počátku minulého století prošla skutečně velkou proměnou. Adi svou společnost založil společně s bratrem. Později se ovšem jejich názory rozcházely, a tak vznikla konkurenční společnost Puma, za jejímž vnikem stojí Rudolf Dassler. Adidas postupně vzala pod svá křídla značku Reebok a dnes přináší skutečně jedinečné a nadčasové kousky, které stojí za to. Tenisky pro ženy vynikají dokonalým zpracováním. Hodí se jak ke sportovnímu outfitu, tak i k sukním či šatům.Pánské tenisky Adidas jsou určeny moderním mužům, kteří chtějí to nejlepší.

dsc2766

Nike nejen pro milovníky atletiky

Zakladatelé značky Nike patřili mezi příznivce atletiky a právě pro atlety byly původně boty Nike určeny. To už je ovšem minulostí. V současné době se můžeme těšit stále z nových a ještě lepších módních trendů. Za pozornost stojí například sněhobílé dámské tenisky Nike, které krásně podtrhnou ladnost něžného pohlaví. Dokonalé spojení značky Nike a Air Jordan vzniklo před více než třiceti lety. Jistě si vzpomenete na legendárního basketbalistu Michaela Jordana. Tyto tenisky poprvé spatřily světlo světa již v roce 1985 a jsou dodnes velmi žádanými zejména mezi muži.

dsc2774

Kultovní „conversky“

Dámské tenisky Converse patří k pomyslné špičce mezi sportovní obuví. Zmiňme především kultovní obuv All Star, kterou si oblíbili zejména mladí lidé.

Foto: Tumblr, Blog.Finishline.com.

Líbil se ti článek?

Sdílej ho s přáteli
TwitterFacebookWhatsAppLinkedInPinterest
Načítání...

Diskuze