Takhle si většina představuje business woman. Jde to ale i jinak! Zdroj: www.witt-international.cz

Ilustračí obr. business woman. 
Zdroj: www.witt-international.cz

Ženy, jejichž zaměstnání vyžaduje dodržovat určité standardy korporátního dress code, mají občas potíže zařadit do svého každodenního pracovního outfitu kreativitu.

Inspiraci čas od času potřebuje každý z nás, proto jsme se rozhodli připravit si pro vás žebříček 7 inspirativních woman business style blogů, které vám poradí, jak se obléknout do zaměstnání a zároveň se cítit stylově a trendy.

1. Corporette

Corporette je módní lifestylový blog určený úspěšným ženám působících například na vrcholných manažerských pozicích. Tyto ženy musí každodenně působit velmi seriózně. Corporette radí, jak své elegantní outfity oživit, doplnit a dopřát si tak trochu toho módního šmrncu.

Blog najdete na adrese Corporette.com.

2. The Style Sample

BUSINESS

Blogerka Tamia. Zdroj: TheStyleSample.com

Tamia pracuje v marketingové firmě. V roce 2008 si řekla, jaká je to vlastně škoda, že její vyladěné outfity mohou vidět pouze kolegové a kolegyně. Rozhodla se tedy poctít internet svými outfity, nápady a módními tipy, a tak vznikl její blog The Style Sample.

Blog najdete na adrese TheStyleSample.com.

 

3. The working wardrobe

The working wardrobe je určen jak pro muže, tak pro ženy. Články týkající se návodů ohledně business módy doplněných mnoha názornými obrázky, jsou skvělou volbou pro každého, kdo v této oblasti trochu tápe.

Blog najdete na adrese TheWorkingWardrobe.com.

4. The New Professional

The New Professional na rozdíl od předchozích blogů pracuje výhradně s omezeným rozpočtem. Blogerka Angeline dokonce od března 2010 do března 2011 podstoupila výzvu, ve které své outfity vůbec neobohacovala o nové kousky. Celý rok si nekoupila žádné oblečení. V zaměstnání si tedy vystačila pouze s tím, co měla ve skříni.

Angeline se bohužel svému blogu v posledních měsících příliš nevěnuje, nicméně její starší články jsou velmi dobrou inspirací.

Blog najdete na adrese The-new-professional.blogspot.cz

5. Mizhattan

Luxus ve stylu Mizhaattan. Zdroj: Mizhattan.

Luxus ve stylu Mizhaattan.
Zdroj: Mizhattan.com.

Mizhattan je internetový průvodce luxusní dámskou módou. Na HáeMko zapomeňte. Mizhattan je inspirací hlavně pro ty, kteří se nemusí orientovat podle cen. Každopádně i zde najdete tipy na speciální nákupní akce, zajímavé módní butiky, online obchody s luxusním oblečením a samozřejmě i spoustu inspirace.

Blog najdete na adrese www.mizhattan.com.

6. 12:04

Olga z blogu 12:04 kombinuje elegantní pánský styl, skvěle padnoucí střihy, ráda se inspiruje francouzským stylem a miluje minimalistické pojetí módy. Tomu všemu propůjčuje svou křehkou ženskost. Nečekejte tedy žádné zběsilé barvy. Blog 12:04 (ano, takhle se blog skutečně jmenuje) existuje již od roku 2006.

Blog najdete na adrese TwelveOfour.blogspot.cz.

7. Cupcakes & Cashmere’s

Emily z blogu Cupcakes&Cashmere. Zdroj: Cupcakes&Cashmere.com.

Blogerka Emily. Zdroj:
Cupcakes&Cashmere.com.

Třicátnice Emily, kterou byste si mohli velmi snadno splést se Samanthou ze Sexu ve městě (zejména v prvních řadách), na svém blogu Cupcakes and Cashmere publikuje kromě svých elegantních outfitů také spoustu DIY návodů, receptů a dalších tipů, díky kterým určitě stojí za vaši pozornost

Blog najdete na adrese CupcakesAndCashmere.com.


V Česku bohužel nemáme příliš módních blogů, které by se soustředily na tento typ módy. A pro mnohé ženy je to velká škoda. Pokud však některé inspirativní české blogy z této sféry znáte, určitě nám dejte vědět do komentářů.

Načítání...

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments