5 nejlepších parfémů letošního podzimu

Podzim se už krásně vybarvuje. Mezi prvními se rozzářily javory a my jsme nejspíš dostaly chuť změnit outfit stejně jako stromy. Ale vyměnit pouze letní oblečení za podzimní nestačí. Obléct se musíme i do nové vůně. Jaké podzimní parfémové novinky provoní naše šatníky?

Celebrity po celém světě se zamilovaly do vůně Phlur Missing Person EDP

Tento parfém není sice horkou novinkou, a pokud jste si vyjely do USA, možná jste se s jím již setkaly. Letos se však začal distribuovat i do Anglie a Evropy. Teď se můžeme i my, Evropanky, zahalit stejně jako Miranda Kerr či Mollie Sims do této smyslné vůně kombinující ovocné a pižmové tóny.

Dries Van Noten Orange Smoke Cologne EDT sází na opakovaně použitelný flakon

Vyhazovat cokoliv po jednom použití se již nenosí. Chovat bychom se měly trvale udržitelně i když jde o takový luxus, jakým jsou parfémy. Takže flakón z tohoto parfému nevyhazujte, dá se opět naplnit. A jak vlastně tento hit podzimů voní? Řekne vám to již samotný název parfému: po citrusech, kůře z pomerančů a kouři.

Tip: Chcete-li ušetřit za nákup parfémů? Výhodná Elnino sleva z Vasekupony.cz zajistí zajímavou slevu prostřednictvím slevových kupónů.

Foto: Dries Van Noten

Já, robot, aneb Paco Rabanne Fame EDP

Nestyďte se koupit si parfém jen proto, že se vám líbí jeho flakón. Tento vypadá jako žena robot. Je to první „meta“ parfém s integrovanou umělou inteligencí. Víko parfému se propojí s vašim mobilním telefon a jakmile se technologie smíchá s vůní, můžete ji hlouběji prozkoumávat.

Ale určitě to zkuste i postaru – nosem. K tomu přece parfém je. Voní nádherně: po krémové vanilce a kadidlu. Specialitou je obsažená biologicky odbouratelná molekula Dreamwood, která nahrazuje santalové dřevo.

Foto: Paco Rabanne

Překvapením podzimu je Gucci Flora Gorgeous Jasmine EDP

Dostane vás flakón i vůně. Jasmín vám připomene romantiku léta, santalové dřevo a benzoin vonící po hřejivé vanilce vše okoření svůdností. Parfém dělá z žen femme fatale. Zkuste si jej i vy na podzim „obléct“. Uvidíte tu změnu.

Tip: Získejte Vivantis slevový kód Vasekupony.cz a nakupte tak parfémy za zvýhodněné ceny!

Okořeňte si podzim parfémem YSL Libre Le Parfum

Vůně Libre tímto parfémem přináší na trh již svoji čtvrtou edici. Parfém má typické znaky podzimu: hřeje jako jeho ohnivé barvy. Není to vůně pro ženy, které chtějí zůstat nenápadnými a nikým nerušenými někde v koutě. Je to odvážná a neokázalá vůně pro odvážné ženy a dívky.


Zdroje info: oficiální webové stránky výrobců.


Avatar

Redakce

Bavíme, radíme a inspirujeme. Jsme FashionMagazin.cz a na českém internetu fungujeme už od roku 2012!