Sociální sítě hýbou světem – to už je jasné snad každému. Stále více je ale oblíbená aplikace Instagram, který je takovým elektronickým fotoalbem každého uživatele.

Mezi nejsledovanější profily patří samozřejmě celebrity, které pomocí Instagramu prozrazují skřípky ze svého soukromého života, ale také inspirují své fanoušky.

Které české instagram účty máme nejraději?

Monika Bagárová, @bagarovamonika

bagarova

Známá česká zpěvačka a semifinalistka Česko-Slovenské Superstar si kolem prstu omotala nejen své fanoušky, ale i mužské publikum. Své selfie pravidelně střídají zamilované fotografie se svým přítelem, který žije v USA a také se svou rodinou. Chybět nesmí ani fotky z cestování, nebo její oblíbené citáty.


TIP: Přečtěte si také články TOP 10: PÁNSKÉ MÓDNÍ INSTAGRAM ÚČTY, KTERÉ MUSÍTE SLEDOVATTOP 10: DÁMSKÉ INSTAGRAM ÚČTY, KTERÉ MUSÍTE SLEDOVAT


Jitka Boho Válková, @jitkaboho

5 inspirativních Češek na instagramu 2

Miss ČR, zpěvačka a v současnosti především maminka krásné Rosálky, dala celému českému šoubyznysu najevo, že není pouhou MISS. Se svými v současnosti 29 000 sledujícími každý den inspiruje svým životem nebo výchovou malé princezny.

Jitka se také pustila do natáčení videí a stala se z ní youtuberka. Překvapením pro vás možná bude skutečnost, že se její videa netýkají pouze módy a kosmetiky, ale ve svých videích vypráví o cestě svým životem, od seznámení se svým manželem až po narození dcery.

Nikola Čechová – Shopaholicnicol, @shopaholicnicol

5 inspirativních Češek na instagramu 5

Blogerek má česká blogerská scéna mnoho. Proč jsme do tohoto seznamu vybrali právě Nikolu? Je jednou z mála českých blogerek, které jsou za každou cenu sami sebou. Shopaholička Nikol se svými sledujícími sdílí zážitky z cestování, prozrazuje tajemství blogerského světa a zveřejňuje na svém profilu dokonale upravené fotografie, které jsou jako vystřižené z časopisu.

Nela Slováková, @nelaslovakova

5 inspirativních Češek na instagramu 3

O vítězce soutěže Hotel Paradise jste určitě už slyšeli. Stala se milionářkou a ráda to dává najevo. Celkem 123 tisíc sledujících si rádi prohlíží její fotky plné luxusu a především sexy fotek. Nela ví, co přiláká pozornost tisku a mužů. Na svém profilu také často zveřejňuje fotografie svých outfitů. Užívejte si života stejně jako ona.

Nikol Štíbrová, @stibrovicnikolka

5 inspirativních Češek na instagramu 4

Nikol Štíbrovou si někteří z vás možná ještě pamatují ze seriálů na TV Nova, každopádně to rozhodně není důvod, proč máme Nikol rádi.

Nikol si nás získala především díky svému skvělému humoru, který promítá jak do svých fotek na instagramu, tak také do videí 3v1, které točí spolu s kamarádkami Martinou Pártlovou a Veronikou Arichteva. Nikolin instagram je plný humoru, lifestylových fotek se spoustou skvělého jídla, občas nějaké to focení a sem tam také drobátko toho chlastu…


Pozor, výše zmíněné dámy nejsou jediné, které v ČR vedou inspirativní instagram účet. Mrkněte také na náš oficiální FashionMagazin.cz instagram @FashionMagazin.cz a sledujte nás! Každý den přidáváme spoustu inspirativních outfitů 😉

fmig

Foto: Instagram, Pinterest.

 

Načítání...

Diskuze