Také se občas přistihnete, jak se závistí v očích sledujete vysoké ženy? Také byste si přály mít jejich žirafí nohy a přitažlivě vysokou postavu? Pak si ale uvědomíte, že zrovna vy nepatříte k těm vyvoleným, ke kterým byla příroda natolik štědrá, aby jim do vínku nadělila pár centimetrů navíc. A deprese je na světě. Dali byste všechno za to, abyste vypadali vyšší? V tom případě uděláte nejlépe, když si přečtete náš dnešní článek!

Díky oblečení můžete působit vyšší!

Možná se tomu budete divit, ale pokud vsadíte na ty správné kousky a jejich šikovnou kombinaci, můžete vašemu okolí připadat vyšší, nežli ve skutečnosti. Připravili jsme pro vás stručný seznam módních kousků, na které se rozhodně vyplatí vsadit. Tak si pojďte vybrat!

Tip první: outfit v jedné barvě

Bojíte se nosit monochromatické oblečení? Pokud se svěšenou hlavou tiše přiznáváte, že si zkrátka na jednobarevnou kombinaci jednotlivých kousků netroufáte, měli byste to co nejdříve vyzkoušet. Outfit sladěný do jedné barvy vytvoří jakousi přímku, díky které bude vaše postava vypadat opticky delší. A o to přece jde, ne?

prodluzte-si-postavu-diky-obleceni-poradime-co-nosit-02
girl-2382231_1920_(1)

Tip druhý: maxi šaty i pro malé ženy

Pokud jste kolem maxi šatů vystavených za výlohami obchodních domů až do této chvíle jen mlsně procházeli a nikdy si je nepořídili jen z toho důvodu, že podle vás na malou postavu nepatří, pak vám dáváme svolení, abyste si takový vzdušný maxi kousek do svého šatníku s klidným srdcem pořídili. Vsaďte na model, který je pod prsy lehce projmutý, což vytvoří dojem vysokého pasu. A vy rázem budete vypadat vyšší.

Tip třetí: ležérní pouzdrová sukně

Že ve svém šatníku žádnou pouzdrovou sukni nemáte? Chyba! Že jste si mysleli, že sluší spíše vysokým ženám? Omyl! Pouzdrová sukně jednoznačně patří na náš seznam oblečení, které si dokáže poradit s malou postavou a dodat jí pár centimetrů dobru. Pokud vám můžeme poradit, vyberte si sukni, která začíná pod žebry – opět vykouzlíte dojem vysokého pasu a to je přesně náš cíl.

prodluzte-si-postavu-diky-obleceni-poradime-co-nosit-05
prodluzte-si-postavu-diky-obleceni-poradime-co-nosit-04

Foto: Pixabay.com.

Načítání...

Diskuze