Máme pro vás, milí návštěvníci Fashion Magazínu, svěží letní článek věnovaný 10 nejzajímavějším módním trendům pro léto 2014, které můžete nosit už dnes. Stačí správně a vhodně zkombinovat kousky, které už ve své skříni máte a hurá do víru velkoměsta.

V módních trendech pro jaro 2014 celkem přesvědčivě dominovaly jednoduché pastelové barvy v čele s bílou a černou. Nejinak je tomu v navazujícím letním období.

Formální styl v kombinaci se sportovním střihem a pojetím je pro letní módní trendy klíčovým prvkem a poznávacím znamením.

Výše zmíněné pastelové barvy dostávají nový rozměr a metalickými motivy tolik typickými pro letní kolekce Marks&Spencer. Stejně tak i španělská ZARA si pro letošní léto velmi oblíbila metalické barvy.

metalic-pastel

Květinovým vzorům neodzvolnilo ani letos. Podívejte se na aktuální nabídku e-shopu TopShop.com.

floral

U zajímavých motivů ještě zůstaneme. Výrazné artistické motivy doplněné o geometrické obrazce z dílny návrhářů ZARY zaručeně zaujmou.

geometri

Máte džínovou košili nebo bundu? Má ji aspoň váš přítel? Ukradněte mu ji, tak jako v článku 6 trendy pánských kousků oblečení, ve kterých budete za hvězdu.

Louis Vuitton i Marc Jacobs ve svých kolekcích potvrdili, že džínová košile po vašem příteli s botami na podpatku (třeba v pastelové nebo čistě bílé barvě) bude i v létě 2014 nesmírně trendy záležitostí.

bf

Co takhle zkombinovat základní oblečení určené na sport s klasičtěji nositelnými materiály, zajímavými motivy a nápaditými detaily? Vznikne pak zajímavý trend, který jsem si dovolil nazvat: „Nenucená skoro elegance“. I teplákové kraťásky mohou působit elegantně.

sporty

 

Další nálož inspirace najdete na našem Instagramu!
Líbil se vám článek?
FashionMagazin.cz na homepage Seznamu?Přidat boxík na Seznam.cz
Sledujte FashionMagazin.cz také na Google News!

Diskuze

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments