10 Módních trendů pro léto 2014

Máme pro vás, milí návštěvníci Fashion Magazínu, svěží letní článek věnovaný 10 nejzajímavějším módním trendům pro léto 2014, které můžete nosit už dnes. Stačí správně a vhodně zkombinovat kousky, které už ve své skříni máte a hurá do víru velkoměsta.

V módních trendech pro jaro 2014 celkem přesvědčivě dominovaly jednoduché pastelové barvy v čele s bílou a černou. Nejinak je tomu v navazujícím letním období.

Formální styl v kombinaci se sportovním střihem a pojetím je pro letní módní trendy klíčovým prvkem a poznávacím znamením.

Výše zmíněné pastelové barvy dostávají nový rozměr a metalickými motivy tolik typickými pro letní kolekce Marks&Spencer. Stejně tak i španělská ZARA si pro letošní léto velmi oblíbila metalické barvy.

metalic-pastel

Květinovým vzorům neodzvolnilo ani letos. Podívejte se na aktuální nabídku e-shopu TopShop.com.

floral

U zajímavých motivů ještě zůstaneme. Výrazné artistické motivy doplněné o geometrické obrazce z dílny návrhářů ZARY zaručeně zaujmou.

geometri

Máte džínovou košili nebo bundu? Má ji aspoň váš přítel? Ukradněte mu ji, tak jako v článku 6 trendy pánských kousků oblečení, ve kterých budete za hvězdu.

Louis Vuitton i Marc Jacobs ve svých kolekcích potvrdili, že džínová košile po vašem příteli s botami na podpatku (třeba v pastelové nebo čistě bílé barvě) bude i v létě 2014 nesmírně trendy záležitostí.

bf

Co takhle zkombinovat základní oblečení určené na sport s klasičtěji nositelnými materiály, zajímavými motivy a nápaditými detaily? Vznikne pak zajímavý trend, který jsem si dovolil nazvat: „Nenucená skoro elegance“. I teplákové kraťásky mohou působit elegantně.

sporty