10 finalistek Česko-Slovenské Miss – seznamte se

Česko-Slovenská Miss 2015 není jen obyčejná soutěž krásy. Je úzce propojena s charitativní pomocí konkrétnímu člověku. Letos je pomoc navázána na výcvik asistenčního pejska pro paní Veroniku Šimonovou z Mělníka. Roztroušená skleróza jí před 5 lety posadila na invalidní vozík. Paní Veronika má 8 letého synka a pejsek by pro oba byl velkou oporou a podporou.

Česko-Slovenská Miss

I vy můžete přispět přímo na výcvik pejska. Pro tento účel byl zřízen transparentní účet:
209 355 8036/5500, kde se budou shromažďovat prostředky od dobrovolných dárců.

Do soutěže krásy Česko-Slovenská Miss 2015 se přihlásilo kolem 200 dívek z České a Slovenské republiky. Přihláška byla v moderním duchu, a tak dívky zasílaly své selfie fotografie a videa, na kterých se představili odborné porotě. Ta dne 4. 4. zasedla v úžasném prostředí vysoko nad Plzní, v CrossCafé SKY, kde ze všech přihlášených video-medailonků vybrala 60 nejlepších dívek z ČR a SR.

Dívky na castingu čekají na výběr poroty Česko-Slovenské Miss

Dívky na castingu čekají na výběr poroty Česko-Slovenské Miss

Mezi přihlášenými bylo i 6 krásných maminek. Česko-Slovenská Miss neřeší, zda máte dítě nebo ne. Vždyť o tom přeci krása není.

2. Května 2015 se vybrané semifinalistky sjely ze všech koutů našich zemí do plzeňského Parkhotelu na finálový casting. Z 60 semifinalistek se bohužel našly i ty, které nakonec do Plzně na finálový casting nedorazily. I tak ale byla konkurence více než slušná. A to hlavně mezi dívkami z ČR, kde porota do poslední chvíle nemohla vybrat těch 5 nej.

Po rozhovoru s porotou, kterou tvořili zástupci partnerů (TN company, Pandora, Different.cz a další), ale třeba i fotograf soutěže Ivan Mladenov, stylistka Dita Nosková Bezděková nebo ředitelka soutěže Česko-Slovenská Miss Pavlína Němečková, postoupila šťastnější děvčata do promenády v plavkách.

„Naše kolegyně v porotě říkají, že to není soutěž o plavkách, ale hlavně o tom, jak se dívky vyjadřují, jaké mají názory a jaké jsou to celkově osobnosti. My, muži, to samozřejmě také víme, ale co by to bylo za soutěž krásy, kdyby promenáda v plavkách chyběla?“ řekl nám s úsměvem jeden z porotců Ing. Milan Polák, který zde zastupoval partnera soutěže Different.cz, která oblékne dívky na finálový galavečer do šatů značky Desigual pro finálovou disciplínu rozhovor s porotou.

Do finále nakonec tedy postoupily tyto dámy:

Č. 1. VERONIKA MALÉŘOVÁ, 23 let, Rožnov pod Radhoštěm

Č. 2. VERONIKA ROBOTKOVÁ, 21 let, Jinošov

Č. 3. BARBORA FENCLOVÁ, 20 let, Plzeň

Č. 4. RADKA SKÁCELOVÁ, 26 let, Praha

Č. 5. DOMINIKA GAJDOŠOVÁ, 25 let, Hvodzdnica (SR)

Č. 6. PATRÍCIA SLANINKOVÁ, 20 let, Rozkvet (SR)

Č. 7. VERONIKA HROMŇÁKOVÁ, 21 let, Humenné (SR)

Č. 8. SÁRA PAVLA OBRCIANOVÁ, 19 let, Bratislava (SR)

Č. 9. INGRIDA ŠVECOVÁ, 22 let, Svinia (SR)

Č. 10. ŠTĚPÁNKA MILFAITOVÁ, 19 let, Ledce

Na vybrané finalistky ihned po vyhlášení čekala před Parkhotelem limuzína, která zamířila rovnou do centra Plzně na Pivní festival, kde se na pódiu představily široké veřejnosti. Dokonce si hned zasoutěžily v pití třetinky piva na ex, kde se vítezkou stala finalistka RADKA SKÁCELOVÁ. Ta si tedy již může odškrtnout první výhru 🙂

Finalistky Česko-Slovenské Miss

Finalistky Česko-Slovenské Miss

Na dívkách bylo vidět, že si cestu z limuzínou s ochrankou po svém boku velmi užívají. Aby ne, když některé z nich přijely ráno do Plzně vlakem a odpoledne už vystupovaly z limuzíny na pódium před spoustu lidí.

Přejeme dívkám, ať hlavně stále myslí na smysl celé soutěže a ať si celý průběh užijí. První velké zážitky přijdou už 11. 6. 2015, kdy dívkám začíná první jejich společné soustředění.

Prohlédněte si další fotky v této galerii: