10 důvodů, proč musíte mít nové boty Melissa

1) Milujete módu

Móda je vaším koníčkem, pravidelně hltáte módní blogy i magazíny napříč celým internetem, na módním pekle jste jako doma a rády se smějete tamějším módním trapasům. Jste denně na Instagramu a stejně tak na Facebooku, kde samozřejmě lajkujete minimálně 10 fotek s módní tématikou před spaním.

2) O Melisskách víte všechno

… Máte jich totiž plnou skřín a stejně musíte mít nové. Znáte všechny jejich výhody i nevýhody (no právě… žádné nejsou!). Na youtube máte zhlédnutá všechna videa s jejich recenzema.

3) Jste závislé na bonbónové vůni Melissek

Přiznejte si to. Ta vůně vás prostě fascinuje. I po půl roce nošení stále voní jako bonbóny. U každých nových Melissek však zjistíte, že po bonbónech bohužel chuť nemají. Tak daleko technologie ještě nepokročila.

4) Melflex je eco-friendly

Půlku vašeho života slýcháte jenom o tom, jak naše generace devastuje životní prostředí, proto dbáte na nákup především super-ultra-eco-bio-green-friendly výrobků, zboží, jídla, oblečení a hlavně obuvi, když se bavíme o těch Melissách.

5) Vzory jsou i po letech pořád jako netknuté

Mají to v té Brazilií totiž vychytané. Vzory jsou totiž umístěny mezi dvě vrstvy plastů, proto nehrozí, že by se mohl nějaký vzor jakkoliv znehodnotit nebo třeba zmizet.

6) Fakt jsou pohodlný

A může za to opět Melflex. Co si budem povídat, boty Melissa jsou zatraceně pohodlné. Člověk by řekl, že boty na vysokém podpatku zákonitě musí křehké ženské nožičky trápit a mučit. Opak je však pravdou. Tyhle botky jsou – a světě div se – skutečně k chodidlům více než šetrné.

7) Jsou z Brazílie

A vy jste se vždycky do Brazílie chtěla podívat. Rio de Janeiro, Copacabana, karnevaly, … romantika, opálení klucí, pohodička, sluníčko. Spousta ozbrojených gangů, Amazonka s kmeny plných kanibalů, obrovská kriminalita, nikdo tam neumí anglicky, …

8) Mají mladší sestřičku – Mel

A ta je také super. A také voní. A také je z Melflex a tudíž i ona myslí na ekologii. A vy máte také mladší sestřičku a proto jsou vám sympatické ještě víc. … Nebo máte mladšího brášku … A nebo byste chtěli mít.

9) Přizpůsobí se vaší nožce

A za to může taky Melflex. Melflex je patentován, takže až narazíte na skoro stejné levné napodobeniny, můžete se lehce zklamat.

10) Na netu jsou za super ceny

Málem bychom to zapomněli říct. Boty Melissa se dají koupit za lákavoučké ceny na Different.cz. Jedná se o oficiální české distributory, takže žádné obavy z nákupu.

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments